Популярні категорії
Новинки
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення

«КофеОпт» - магазин кави та чаю

Інтернет-магазин Kofeopt.com.ua

Ласкаво просимо до інтернет-магазину «КофеОпт», у світ ароматів кави та чаю! Ми пропонуємо чорну каву, натуральну свіжообсмажену каву, каву зелену від провідних країн-виробників. Наш асортимент представлений елітними і стали вже класикою моносортами арабіки і робусти. Широкий асортимент, різноманітність смаку та неперевершений аромат свіжообсмаженої натуральної кави в зернах, який пропонує "КофеОпт", не залишать байдужим жодного цінителя чорної кави. Кава купити, чорна кава, кава зелена, купити каву в зернах, каву в зернах купити Україна, фото кави у нашому магазині kofeopt.com.ua.

Також Ми представляємо покупцям України елітні та класичні сорти чаю з Китаю, Індії, Шрі-Ланки (о.Цейлон) – Чай Пуер, зелений чай, Улун чай, білий чай Харків, Україна. Китайський чай пуер ефект з доставкою до будь-якої точки України з Харкова.

Наші пропозиції створені як для цінителів напою, так і для професіоналів ринку кави та чаю. Всі свої сили ми спрямовуємо на поширення чайної та кавової культури у Харкові та Україні, а також розвитку найвищих моральних та духовних цінностей людини!

Який найпопулярніший напій у світі? На це, здавалося б, нескладне питання, не кожен може відповісти одразу. Діти і підлітки відповіли б «Coca-Cola», людям похилого віку, швидше за все, на думку спаде чай, але багато хто, якщо не більшість, відразу ж згадає про ранковий, бадьорий напій, який надає бадьорості і допомагає зарядитися з ранку енергією для майбутнього робочого дня. , звичайно, йдеться про каву.
Слід зазначити, що це справді нелогічний та парадоксальний напій. Якщо ви згадаєте, що ви знаєте про каву, то напевно скажете, що батьківщиною кави є Бразилія, ну або Колумбія, саме там виробляють найкращу і найдорожчу чорну каву у світі. І...помилуєтеся як мінімум двічі... Бразилія і Колумбія, як і всі інші країни американського континенту, ознайомилися з цим напоєм серед останніх.

Загальновизнано, і це факт, що батьківщиною кави є регіон Каффа, що знаходиться в південно-західному районі Ефіопії. Існує кілька версій походження. По одній, це були пастухи, які помітили, що кози, що об'їдали плоди чагарника, стають рухливими та активними, і стали пробувати відвар із цих зерен; за іншою версією один із шейхів, який займався лікуванням, помітив, що після додавання відвару зерен у свої мікстури, його пацієнти відчувають себе бадьоріше та енергійніше. Як було насправді, ніхто вже напевно не знає, але відомо лише, що після цього чорна кава розпочала свою історичну подорож планетою. З Ефіопії він з караванами купців перебрався до Ємену, далі з ченцями - капуцинами до Італії, і звідти вже блискавично почав поширюватися по всій Європі. Саме звідти він з конкістадорами потрапив нарешті до Америки. І настільки добре там прижився, що поняття «кава» та «бразильська» стали нероздільні. До речі, кава не завжди була чорною. Спочатку, зерна просто перемелювали і варили, не обсмажуючи їх заздалегідь, ця технологія з'явилася, як і належить всьому великому, зовсім випадково, просто комусь спало на думку пожувати зерна з гілок кавового дерева з погаслого вогнища. З того часу кавові зерна прийнято попередньо обсмажувати. Причому різний ступінь обсмажування дозволяє винаходити різні сорти, використовуючи при прожарюванні сухе або вологе повітря, різні масла і т.д. Проте чорна кава залишила слід на сторінках історії своєї батьківщини, одним з основних популярних сортів кави є «АРАБІКА».
Що ж до найдорожчої й унікальної кави у світі, то знову ж таки парадоксальною новиною буде той факт, що вона не має ні найменшого відношення, ні до Бразилії, ні до Колумбії, і навіть до Ємену з Ефіопією. Перше місце серед найдорожчих сортів кави ділять між собою два дуже цікаві та унікальні, за технологією виробництва, види напою:

  • першим претендентом на титул найпопулярнішої і найдорожчої кави у світі є чорна кава «Kopi Luwak», що виробляється в Індонезії, на Філіппінах та Південній Індії. Унікальність його полягає в тому, що маленькі звірята з роду куниць - мусанги, харчуючись кавовими зернами з дерев, пропускають їх через свій травний тракт, що володіє специфічним ферментом - цибетином, який позитивно впливає на характеристики зерен. Потім після випорожнення природним чином кавові зерна промиваються, сушаться, обсмажуються та продаються на ринку делікатесних товарів. Обсяги продажів такої кави невеликі (приблизно кілька сотень кілограмів), але дуже висока ціна виправдовує всі витрати. Але оскільки виробництво кави «Kopi Luwak» з недавніх пір поставлено на потік, і якість його дещо впала, то з титулу короля чорного напою його потіснив інший претендент на кавову корону;
  • кава «Black ivory» має ту ж технологію, але лише з тією відмінністю, що виробляється на Тайвані, та маленьких мусангів, замінили слони. Цікаво зауважити, що частина грошей, виручених від продажу такого сорту кави, спрямовується на потреби ветеринарних клінік і зокрема на лікування слонів.

Купити каву одного з двох вищеописаних сортів у вільному продажу неможливо, вона продається на спеціальних аукціонах, а найчастіше безпосередньо поставляється до найфешенебельніших ресторанів світу, де зберігається в спеціальних ємностях, щоб не втратити своїх ароматичних якостей.

З часів появи першої кав'ярні, а сталося це повсюдно спочатку у Стамбулі на початку 16-го століття, а потім, сто років потому у Венеції, кількість шанувальників цього напою неухильно зростає. Як і не вщухає зростання протиріч різних знавців та вчених медичних чоловіків про вплив кави на організм людини. Чого ж більше приносить чорна кава – шкоди чи користі? На цю тему написано безліч трактатів і проведено величезну кількість наукових досліджень, одним із найперших і найкумедніших є випадок, що стався наприкінці 18-го століття в Швеції. Двом засудженим до страти ув'язненим, замінили смертний вирок на довічне ув'язнення, з однією умовою, що одному до кінця його днів подаватиму до звичайного раціону харчування для ув'язнених тільки чай, а іншому тільки каву. Стежити за результатами експерименту мали два професори столичного університету, а право судді взяв він монарх. Результати були сумними та кумедними одночасно. Спочатку помер один професор, за ним через кілька років інший, монарх був убитий у палацовому перевороті, а ув'язнені померли, проживши до глибокої старості.

Наукові дослідження наших днів, яким піддавалася чорна кава, дійшли лише одного висновку, що зловживання натуральною кавою, може негативно позначиться на вашому організмі, на його нервовій та серцево-судинній системі. Особливо протипоказано вживання цього напою людям з розладами шлунково-кишкового тракту та гіпертонікам.
Але є і приємні сторінки в новітній історії цього унікального напою. Косметологія та дієтологи звернули з цілющою та корисною властивості, які має кава зелена. Останнім часом все більше статей у різних журналах про здоровий спосіб життя розповідають про мінімальну кількість кофеїну в ньому, про корисні властивості спалювання жирів та сприятливі фактори впливу під час дієти. Врешті-решт, його незвичайний і незвичний смак і аромат завоював своїх прихильників серед любителів здорової їжі, наповненої атіоксидантами, і містять великий комплекс вітамінів і амінокислот.